Hasta la Vista, Baby: Джастін Бібер заявив про перерву в кар’єрі
Та розповів про свої майбутні плани.
Д

екілька годин тому музикант зробив офіційне повідомлення в своєму Instagram. «Я бачу багато повідомлень про те, що ви хочете новий альбом. Маю дещо вам сказати з цього приводу. Гайз, ви, мабуть, помітили, що я був нещасливий в останньому турі. Ви платили гроші, щоб прийти і побачити живий енергійний веселий концерт, але я не зміг емоційно дати вам цього. Це дуже засмучує. В мене в житті було багато помилок, як і у більшості з нас, і тепер я розумію, що стало їх джерелом. Зараз я дуже зосереджений на усунення деяких глибоко укорінених проблем, які є у мене», — заявив він.

Окрім новини про завершення кар’єри він поділився своїми планами на майбутнє: «Я прагну укорінити свій шлюб, хочу стати батьком. Музика дуже важлива для мене, але ніщо не встає перед моєю родиною і моїм здоров’ям. Я обов’язково зроблю новий драйвовий альбом!».

Більшість зі 106 мільйонів підписників з повагою поставилися до емоційної заяви Бібера та побажав йому енергії, наснаги та здоров’я. Майже одразу пісня гучного повідомлення Джастін опублікував фото коханої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: