«Хіп-хоп і Франко? Чому ні?»: ROXOLANA представила новий трек спільно з Ніною Матвієнко
Волю експериментам — вишитий рушник перетворився на модний топ, а спортивні штани поєднано із плахтою та запаскою.

Співачка ROXOLANA представила відеороботу на нову пісню «ФРАНКО». Композиція є продовженням артпроєкту Ukraine Is, який поєднує сучасну музику і українську поезію та розповідає про відомих митців. Основу композиції заклав вірш Івана Франка «Твої очі, як те море».

«Хіп-хоп і Франко? Чому ні? Я дуже люблю експериментувати з музикою та словами. Мені було цікаво, чи може поезія, написана понад сто років тому, звучати зрозуміло для сьогоднішньої молоді?

Чи, наприклад, якби Іван Франко жив сьогодні, як саме він би писав про свої почуття? Що б це могло бути? Трек «ФРАНКО» став моєю відповіддю на ці питання», — розповіла ROXOLANA.

Долучитися до створення нової роботи співачка запросила Народну артистку України Ніну Матвієнко, яка не з першого разу погодилася на таку колаборацію:

«Спершу я навіть відмовилася, адже пісня звучала занадто молодіжно. Але, прослухавши ту частину, яку ROXOLANA написала спеціально для мене, я порадилася зі своїми дітьми і погодилася.

Я була приємно здивована, що молода авторка розкопала Франка і зробила його настільки яскравим та зрозумілим для молоді. Тепер його поезія справді отримала нове дихання».

Зйомки відео до пісні «ФРАНКО» відбулись у залах Національного художнього музею. Ще одним експериментом стали образи виконавиць. Для Ніни Матвієнко стиліст кліпу Євген Примаченко обрав убрання LAKE та BEVZA. Для образів ROXOLANA і танцівниць він поєднав убрання сучасних українських брендів GASANOVA, Polina Veller, Ksenia Schnaider, Lake Studio, Poustovit, Gunia Project, ARTEMKLIMCHUK із лицарськими обладунками та елементами давнього українського одягу з Музею Гончара та приватних колекцій. Вишитий рушник перетворився на модний топ, а спортивні штани було поєднано із плахтою та запаскою.

Телевізійна прем’єра треку «ФРАНКО» відбудеться 22 серпня на каналі «1+1» у програмі «Вечір прем’єр із Катериною Осадчою».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: