Ходять чутки, що у Леді Гаги новий бойфренд
Три факти про Джеремі Реннера.
П

оки всі очікували на роман Леді Гаги з Бредлі Купером (який, на думку фанів, мав би стати логічним продовженням їх романтичної кіноісторії), акторка, за свідченнями американських ЗМІ, зустрічається з Джеремі Реннером. Сьогодні актора обговорює весь світ, тому JS підготував декілька фактів про потенційного бойфренда акторки,

Джеремі Раннеру 48 років. Акторську освіту каліфорнієць отримував у Вищій школі Фреда Бейєра і молодшому коледжі Модесто, а кар’єру починав з ролей антигероїв — вампіра з вісімнадцятого століття, озброєного алкоголіка, серійного вбивці. Увагу критиків актор привернув після виходу фільмів «Кат Дамер», «Нео Нед» та науково-фантастичної стрічки «Прибуття», яка отримала 8 номінацій на «Оскар». Він і сам знає смак оскарівських номінацій — за роль у військовому трилері «Повелитель бурі» Реннер претендував на звання «Найкращий актор».

Кадр з фiльму «Повелитель бурі»

У Джеремі є досвід роботи в музичній індустрії — в 2011 він знявся в ролі шерифа в кліпі на пісню P! Nk «Trouble». Як і Гага він з дитинства захоплюється музикою та брав участь у написанні пісні до мультфільму «Вартові Арктики».

13 січня 2014 року Джеремі одружився на канадській моделі Сонні Пачеко, а майже за рік, 30 грудня, Пачеко подала на розлучення, посилаючись на непримиренні розбіжності. Пара виховує 6-річну доньку Аву Берлін.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: