#ХронікиКарантину: Маша Єфросиніна про зміцнення тіла й духу
Саме час розібрати ялинку й очистити розум від негативних думок.
К

арантин — це чудова нагода зробити генеральне прибирання не лише у приміщенні, а й у своєму житті. Днями Маша Єфросиніна взяла участь у Тижні Щастя, ініціаторкою якого стала засновниця проєкту Upgrade Алла Клименко. У межах інтерв’ю телеведуча дала кілька порад, як мислити позитивно і зберігати тверезість думок у цей складний період.

 

Якщо ти читаєш перевірені джерела, спілкуєшся з розсудливими людьми і не допускаєш зайвої паніки, то ти розумієш, що ця ситуація — не кінець світу.

Оскільки важливістю здорового харчування і фізичних навантажень вже нікого не здивуєш, ми зібрали для вас персональні правила телеведучої, що зміцнюють і тіло, і дух:

Не торкайтеся телефону зранку. Позіхніть і зробіть потягусі замість того, щоб відразу навантажувати себе купою неприємної інформації. Рекомендується обрати один ресурс, якому ви довіряєте, і споживати новини лише звідти.

Приймайте контрастний душ. Спочатку полийте тіло крижаною водою, а потім гарячою.

Пийте теплу воду з медом вранці натще. І не поспішайте: краще споживати сніданок за півгодини після водного ритуалу.

Не їжте під погані новини. У моїй родині заборонено розмовляти про погане за столом, але якщо таке трапляється у якійсь компанії, я просто відкладаю прибори.

Медитуйте. Це складно, коли твій син вбігає у кімнату зі словами: «Мам, вже час їсти». Тому я зачиняюсь у ванній чи туалеті, щоб помедитувати принаймні один раз на день.

Дихайте свіжим повітрям. Задля своєї безпеки одягайте маску і виходьте гуляти. І не забувайте провітрювати приміщення. Краще вдома буде прохолодно і свіжо, ніж навпаки.

Слідкуйте за чистотою своїх рук і думок. Можливо, карантин — унікальний шанс зробити прибирання у власному житті.

Фіксуйте моменти. Найважливішим у досягненні внутрішньої гармонії є уміння бути тут і зараз. Звертайте увагу на деталі, закарбовуйте у пам’яті кожну хвилину життя і просто carpe diem.

 

Аби зберігати бадьорість духу, Маша Єфросиніна запустила хештег #хроникикарантина. У своїх сторіс телеведуча ділиться найкращими варіантами занять під час карантину. Так, дехто нарешті вирішив розібрати ялинку, а хтось зібрався в магазин за гречкою. Більшість людей встигли запастись новими книжками, серед яких вчення Ошо, «Монарх, який продав свій феррарі» Робіна Шарми, «Фактор Черчилля» Бориса Джонсона, книги про виховання дітей тощо. Сама ж Маша нещодавно викладала сторі, де вона читає трилер Ендрю Мейна «Між фазами місяця».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: