#ХронікиКарантину: MONATIK радить читачам JS, як отримати порцію Vitamin D
Ловіть ритм і декілька порад від мультиартиста, чим зайнятися вдома.

JS продовжує дізнаватися, чим наразі живуть знаменитості. Зокрема, ми попросили улюбленого мультиартиста MONATIK дати кілька порад нашим читачам щодо того, як сидіти вдома з користю.

«Я не припиню повторювати, що 21 століття — це століття самоосвіти і самонавчання. Навіть у такий непростий час є можливість проходити онлайн-курси, наповнювати життя музикою і проводити час із близькими», — зізнається MONATIK і пропонує кілька опцій:

Відвідати онлайн-музей чи подивитися виставу

 

Наразі більшість світових музеїв відкрили онлайн-гіди. Серед них Британський музей, музей Метрополітен у Нью-Йорку, Національна галерея мистецтв у Вашингтоні та багато інших. На онлайн-майданчики також вийшли деякі українські театри.

Подивитися шоу «LOVE IT ритм» на YouTube

 

Це чудова нагода отримати порцію Vitamin D, не виходячи з дому. Ми будемо дуже раді, якщо ви приділите час перегляду нашого стадіонного шоу.

Прочитати книжки

 

Час самоосвіти і читання літератури. Дорослим рекомендую «Імперію ангелів» Бернара Вербера, а дітям — «Чарівник країни Оз».

Провести час із близькими

 

Зараз як ніколи хочеться бути з ними поряд.

Пройти онлайн-навчання

 

Більшість світових вишів відкрили свої онлайн-майданчики. У вас є можливість не лише послухати лекції, а ще й навчиться грати на улюбленому інструменті (є величезна кількість онлайн-уроків), або ж написати свою першу пісню. Світ зараз відкритий до отримання нових знань.

Послухати музику, релізи якої ви пропустили

 

На Apple Music щодня з’являються оновлені плейлисти сучасної музики з усього світу. Рекомендую вивчити новинки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: