#ХронікиКарантину: TAYANNA відвідує онлайн-музеї та вивчає китайську
Співачка поділилася з JS розгорнутим планом дій.

Є вищий задум, план, ідея, що все буде добре, і для цього нам потрібні зміни. Саме зараз час зачекати, побути із собою, побути cобою. Узяти лист та написати, хто Я сьогодні. Уже зрозуміло, що буде не так, як раніше. Важливо перебудовуватися в новий світ, продовжуючи робити те, у що щиро віриш серцем. Благо, ми живемо в епоху, коли є стільки можливостей провести свій час із користю, навіть не виходячи з дому. Саме час для самоосвіти та саморозвитку.

«Прогулятися» онлайн-музеями

Музеї в усьому світі закриваються на карантин, але, на щастя, інтернет робить їхні колекції доступними. Для нашої з вами зручності Google запустив цифрову платформу Google Arts & Culture. Кожен може зануритися у віртуальну артподорож: зазирнути, наприклад, до галереї Уффіці у Флоренції чи музею Ван Гога в Амстердамі.

Приділити увагу дітям

Тепер вдома все: і школа, і дитячий садок, і кінотеатр, й ігровий центр. Море часу на улюблені настільні ігри.

Прибрати вдома

Це справжня пригода! Чистота в домі — це запорука здоров’я. Так чудово, коли ти, нікуди не поспішаючи, можеш розкласти все по поличках, випадково знайти в шафі старий альбом із фотокартками, переглянути, згадати смішні історії, а ще є час передивитися нарешті свій гардероб.

Почитати книжки

Світ книг прекрасний і дивний. Читання надихає та мотивує, а ще це хороший антистрес. Дорослим рекомендую «Атлант розправив плечі», «Радикальне пробачення», «Культурний код», а дітям — «Нескінченну історію».

Вивчити нову іноземну мову

У житті кожної людини повинен бути «пункт» — недовчена англійська, німецька, французька чи інша мова. У мене, наприклад, китайська. Викладачі проводять заняття онлайн, також є безліч освітніх платформ, де ви знайдете корисну інформацію для вивчення мови.

Відвідати live-концерти відомих співаків

Безліч зірок підтримують челлендж #togetherathome. Артисти проводять концерти онлайн, кожен може насолодитися співом наживо, поставити будь-яке запитання та бути до свого кумира ще ближче, ніж здавалося би. Кожну суботу та середу запрошую всіх до себе в Instagram на онлайн-трансляцію, будемо ділитися хроніками карантину разом, а сьогодні о 19:00 я проведу затишний весняний live-концерт. Приєднуйтеся!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: