Хто такі юґрейтори? Юрій Нікітін презентує маркетспейс української культури
З амбітною метою — 100 мільйонів учасників.

Юрій Нікітін, продюсер та засновник продюсерської компанії mamamusic, запускає новий унікальний проєкт UGREATOR — метавсесвіт української культури і водночас спільноту талановитих людей, які можуть і хочуть творити, люблять Україну та вболівають за її культурне майбутнє. Незалежно від географії: від Токіо до Маямі — геть скрізь є українці та їхній етнічний код.

Юрій Нікітін

«Кожен із нас, тих, хто любить Україну, вже є юґрейтором. І цей проєкт саме про людей та їхній внесок в українську культуру. Наша мета — 100 мільйонів учасників спільноти із різних куточків світу.

За суттю це майданчик для нової генерації людей, тих, хто тримає культурний фронт і допомагає популяризувати багатогранну культуру України.

Разом ми творитимемо саме ту країну, про яку мріємо. І відкриватимемо нові імена митців, допомагаючи молодим талантам країни не лише говорити мовою мистецтва, а й монетизувати свою творчість», — запевняє Юрій Нікітін.

Дійсно, UGREATOR — це креативний маркетспейс, де можна створювати, популяризувати й ефективно монетизувати свою творчість. Кожен охочий може транслювати тут свої творчі
меседжі, а також — за допомогою власної фантазії, штучного інтелекту та розумних алгоритмів платформи UGREATOR — створювати дійсно унікальний арт і комунікувати з однодумцями.

Команда платформи переконана, що Україна та її митці мають бути побаченими і почутими в усіх куточках світу. Ба більше, об’єднувати людей, які є українцями не лише за походженням, а й за
духом. Адже наші цінності й наш культурні здобутки не мають ані меж, ані кордонів.

Плани у проєкту масштабні й далекоглядні: від створення повноцінних NFT-колекцій до побудови повноцінної спільноти, закоханої в українську культуру. Там ми обмінюватимемося мистецтвом і прославлятимемо культурну спадщину України. Бо кожен із нас — юґрейтор.
Долучайтеся і творіть, бо українська культура сама не себе не відродить!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: