Хто він, новий креативний директор Lanvin?
Декілька фактів про Бруно Сіалеллі

На посаду нового кретивного директора Дому Lanvin офіційно затвердили 31-річного француза Бруно Сіалеллі. Плітки про його призначення довго не були підтверджені, проте, швидше за все, ви раніше не чули ім’я цього дизайнера. Гучна заява генерального директора бренду Жана-Філіппа Еке говорить сама за себе: «Його виняткове, надзвичайно особисте бачення, його сміливість, його культура, його енергія і здатність зібрати сильну творчу команду цілком нас переконали. Я не можу дочекатися перших колекцій Бруно, які повністю повернуть до життя цей прекрасний та унікальний бренд і знову надихнуть наших покупців».

Що ми знаємо про нового креативного директора Lanvin? Хоч біографія Бруно недостатньо відома, все ж декілька фактів ми відшукали. Сіалеллі виріс у Франції, в місті Марсель. Закінчив Studio Berçot — приватний інститут дизайну одягу в Парижі, де навчалося багато відомих французьких дизайнерів. Цей заклад тісно пов’язаний із французькими школами моди. Крім того, він має прямі зв’язки з такими видатними брендами, як Céline, Chanel, Acné Studios, Balenciaga, Balmain та багатьма іншими.

Не так давно, а точніше, напередодні призначення на посаду в Lanvin, Сіалеллі працював над створенням чоловічої лінійки одягу для Loewe. А раніше обіймав керівні посади в Paco Rabanne та Acné Studios, де працював над дизайном жіночого одягу. Крім того, Бруно був в команді модного Дому Balenciaga, працюючи пліч-о-пліч з Ніколя Жеск’єром і Александром Венгом.

LOEWE F\W 2018

«Для мене дуже приємно та велика честь приєднатися до Lanvin — Дому, заснованого проникливою жінкою (Жанна Ланван заснувала Дім у 1889 році), яка була першою з французьких кутюр’є, хто наважилася запропонувати «глобальний всесвіт» із широким полем для вираження», — прокоментував призначення Бруно Сіалеллі. Крім того, він став четвертим дизайнером Дому за останні чотири роки. Не так давно, в березні 2018 року, це місце покинув Олів’є Лапідус, пропрацювавши там всього 8 місяців.

Lanvin F/W18

Нагадуємо, що в лютому минулого року бренд викупила китайська компанія Fosun International. Трохи пізніше, в листопаді, з Lanvin також пішов глава чоловічої лінії Лукас Оссендрейвер. Після цього у Домі настали не найкращі часи. Досвід роботи Бруно Сіалеллі над дизайном як чоловічого, так і жіночого одягу, вочевидь, має принести нове бачення Lanvin та охопить ще більший гендерний рух, який ми спостерігаємо останніми роками на подіумах. Тому з нетерпінням чекаємо на дебют Бруно!

Автор: Анастасія Білоус

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: