Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом
Усе розпочалося з інтерактивної виставки в Лондоні.

Партнерство українського бренду KSENIASCHNAIDER з американським денім-лейблом DL1961 розпочалося в березні 2022 року, коли DL1961 замовив у Ксенії вбрання для своєї виставки Indigo в галереї Frieze, що у Лондоні.

Інтерактивна виставка була дослідженням інноваційних та сталих технологій, які мають революціонізувати світову денім-індустрію. Для неї команда KSENIASCHNAIDER у Києві розробила та виготовила вбрання в авторській технології denim fur. Саме після успіху, який мав цей виріб на виставці, вирішили розробити колекцію з ідеями Ксенії Шнайдер та виробництвом й експертизою DL1961.

«Коли я вперше познайомилася із Ксенією, була настільки вражена тим, що вона може створювати з джинсу. Її унікальний дизайн та бажання продовжувати працювати навіть у складних умовах в Україні є доказом того, якою талановитою мисткинею вона є. Циркулярність, сталість та креативність — це лише деякі з багатьох цінностей, які є спільними для наших брендів, що робить цю співпрацю натхненням для всіх», — говорить Сара Ахмед, співзасновниця та головна креативна директорка DL1961.

Циркулярність та сталість є частинами ДНК обох марок із дня їхнього заснування. Саме тому ця колаборація стала святом свідомої моди, жіночої підтримки та нових можливостей у роботі з денімом. DL1961 має стратегічне партнерство з Artistic Denim Mills у Пакистані, що дозволяє їм контролювати кожен етап виробничого процесу — від волокна до готового виробу. Для цієї колаборації використали лише екологічні матеріали, зокрема перероблену бавовну Recover.

Частину прибутку з продажів цієї колекції перерахують до фонду United24.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: