I can buy myself flowers: весняний вайб у колекціях українських брендів
Кілька ідей для образів, які ви одягнете цієї весни.

Сукня POUSTOVIT

Нова пора року — нові речі в гардеробі. Зібрали для вас весняні принти в колекціях українських брендів. Соковиті кольори, квіткові орнаменти, ніжні відтінки точно зроблять ваш настрій гарним і надихнуть на щось прекрасне.

I can buy myself flowers або одяг з об’ємними квітами різноманітних фактур, навіть із деніму. «У новій колекції ми зробили об’ємні, стьобані вручну, теплі куртки-бомбери, декоровані 3D-квітами. Також ми вперше попрацювали з новим для нас матеріалом — денімом. Джинси CUT OUT розробили разом зі стилістами Софією Горобець та Анастасією Олійник і доповнили їх джинсовим топом-корсетом з об’ємною квіткою», — поділилася дизайнерка Надя Дзяк.

Упродовж багатьох років квіткові мотиви не покидають колекції POUSTOVIT. Щоразу нова інтерпретація рослинних принтів заряджає весняним вайбом. Нотки ретро створюють особливу атмосферу. І, здається, уже стала мастхевом шовкова хустка із цитатами Ліни Костенко.

Якщо навколо вас і без принтів багато квітів, весняний вайб у гардеробі можна також створити за допомогою геометричних силуетів у кольорах мадженти, сонячно-жовтого та жваво-синього. Навіть супермодель Коко Роша приміряла образ із колекції Pre-Spring 23’ the COAT by Katya Silchenko.

Ніжний рожевий, білий і бежевий ідеально поєднуються з будь-якими кольорами. Наприклад, як у демісезонній колекції BEVZA або BOBKOVA. До речі, трикотажна сукня — ідеальний варіант для всіх пір року.

Соковиті кольори автоматично покращують настрій. У пошуках яскраво-рожевих суконь, боді та штанів можна звернутися до бренду árutiunova. Приготуйтеся до того, що вся увага під час прогулянки містом буде прикута до вас.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: