І знову! Таню Муіньо номінували на MTV Music Video Awards 2023
Кліп Attention для Doja Cat потрапив у дві номінації.

Таню Муіньо

Торік кліпи українки Таню Муіньо отримали дев’ять номінацій MTV Video Music Awards 2022. Тож було очікувано, що і цього року MTV VMA не залишить кліпмейкерку без номінацій.

Відеоробота Муіньо Attention для Doja Cat змагатиметься за звання «Відео року», а саму режисерку номіновано в категорії «Найкраща режисура». Імена переможців дізнаємося 12 вересня.

Також серед номінантів кліп Imagine Dragons на пісню Crushed, знятий у Миколаївській області. Його номінували на MTV Video Music Awards.

Фільм Тая Арнольда розповідає реальну історію 14-річного хлопчика, на ім’я Сашко. Його рідне село Новогригорівку Миколаївської області окупували росіяни протягом п’яти місяців, допоки його не звільнили українські військові. Сашко вижив завдяки тому, що переховувався у бомбосховищі. Попри те що бойові дії поблизу села припинилися, будинок та школа хлопчика досі в руїнах. Кліп детально зображує історію наполегливості хлопчика. Відео завершується кадром зі словами: «Сашко та його родина сподіваються відновити свій дім. Як і багато інших. Вони все ще тут».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: