Ідеальна на 94,35%: Белла Хадід визнана найкрасивішою жінкою планети
Згідно з математичними розрахунками та формулою «золотого перетину краси».
А

втором рейтингу краси серед відомих жінок сучасності став відомий пластичний хірург, доктор Джуліан Де Сільва, який керує Центром передової косметичної і пластичної хірургії обличчя в Лондоні. Він запевнив, що коли всі елементи обличчя Белли були виміряні на предмет фізичної досконалості — «вона стала абсолютним переможцем». Разом із командою Сільва математично розрахував ідеальну форму обличчя, зокрема й розмір та положення губ, носа, підборіддя і лінії щелепи, і саме Хадід максимально наблизилася до ідеалу.

«У неї найвищий загальний показник за підборіддям (99,7%). Абсолютно нові методи комп’ютерних розрахунків дозволяють нам розгадати деякі таємниці того, що саме робить людину фізично привабливою, і ця технологія корисна при плануванні операцій у пацієнтів», — запевнив хірург.

Цікаво, що Джіджі Хадід, сестра Белли, до списку 10 найкрасивіших жінок не потрапила. Так, 8 місце у Наталі Портман, 6 — у Кейт Мосс, а почесне друге у Бейонсе. Між іншим ніс Амбер Гьорд визнаний найкращим, очі Скарлетт — майже ідеальні, а от губи і брови Кари Делевінь є фаворитами дослідження. У відсотках ідеальності список красунь виглядає так:

1. Белла Хадід — 94,35%
2. Бейонсе — 92,44%
3. Амбер Гьорд — 91,85%
4. Аріана Гранде — 91,81%
5. Тейлор Свіфт — 91,64%
6. Кейт Мосс — 91,05%
7. Скарлетт Йоганссон — 90,91%
8. Наталі Портман — 90,51%
9. Кеті Перрі — 90,08%
10. Кара Делевінь — 89,99%

Бейонсе

Скарлетт Йоганссон

Кара Делевінь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: