Ігуани, крокодили, носухи та єноти: канікули Марини Білоус у джунглях Мексики
Враження від екзотичної поїздки та ексклюзивні світлини для JS.

Марина Білоус, співвласниця клініки цифрової стоматології TEFI й любителька активного відпочинку, вирушила до Мексики, курортного району Рів’єра-Майя. А з JS красуня поділилася ексклюзивними світлинами та враженнями від екзотичної поїздки.

Кілька слів про подорож

Ми любимо активний відпочинок і завжди шукаємо нові цікаві місця. Точно можу сказати, що подорож до Мексики — одна з найкращих подорожей в моєму житті. Різноманітність флори і фауни, дивовижні, соковиті і яскраві кольори природи вражали.

Навіть складно повірити, що такі відтінки взагалі реальні.

Готель посеред джунглів

Наш готель був розташований прямо в джунглях: з одного боку протікала ріка, а з іншого — шуміло Карибське море. По території, що займає 18 гектарів, можна пересуватися на велосипеді, на човні або на багі.

 

Екзотика природи

Навколо — пишні джунглі та дуже багато тварин і птахів. У нас на терасі жили дві величезні ігуани, на протилежному березі від тераси ніжився на сонці крокодил.

Ми прокидались і засинали під спів тропічних птахів, вечорами діти бігали за єнотами та носухами.

Чим розважити себе і дітей?

Тут багато сімейних розваг: сплави на каяках по каналах, що сховані у джунглях, сноркелінг, плавання у підземних ріках, гольф.

Must have у Мексиці — відвідати екопарк Xcaret.

Це симбіоз ботанічного саду з величезним різноманіттям дерев, підземних рік і зоопарку, де ми зустріли безліч таких екзотичних тварин як тапіри, коаті, ягуари і пуми. Це вся Мексика в одному місці — неймовірної краси День Мертвих, ковбої-чаррос, каплиця Діви Гваделупи в печері, іспанська асьєнда, а також головне шоу країни, у якому задіяно більше 300 акторів. Неподалік Канкуна є арена, де постійно проходять вистави Cirque du Soleil.

Ніби подорож у часі, тут несподівано можна наштовхнутися на індійське селище, руїни часів Майя або на дивовижне кладовище у формі конусу.

Мексика з її природою, історією, неймовірною культурою і традиціями – унікальне місце, у якому постійно відчувається радість і те, наскільки світ прекрасний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: