iHeartRadio Music Awards-2019: гості й переможці
Шоста щорічна музична премія відбулась у Лос-Анджелесі.
А

ріана Гранде стала співачкою року, а її альбом Thank U, Next — найкращим поп-альбомом, Аліша Кіз отримала статуетку як новатор року, а Тейлор Свіфт за «Найкращий концертний тур року» та «Найкраще музичне відео» за кліп Delicate — це основні нагороди iHeartRadio Music Awards 2019. Також відмічена й робота репера Дрейка, який нещодавно оголосив бойкот Майклу Джексону: він став «Найкращим співаком року». Хіт Леді Гаги Shallow очікувано став переможцем в номінації «Пісня року, яка нас вразила».

Аліша Кіз

Підтримати номінантів й привітати переможців у залі Microsoft Theater в Лос-Анджелесі зібралися Джон Ледженд, Backstreet Boys, Ель Фаннінг, Ніколь Шерзінгер, Роберт Тік, Гайді Клум та Кеті Перрі. Наречені, до речі, відвідали церемонію без своїх хлопців — Орландо Блума та Тома Каулітца. Компанію Кеті на червоній доріжці склав музикант Zedd, а почесним гостем заходу став Стів Тайлер.

Zedd та Кеті Перрі

Неймовірним за емоціями став виступ співачки Аліши Кіз. Разом з 8-річним Іджіптом вона виконала You Don’t Know My Name та Raise a Man.

Аліша Кіз

Тейлор Свіфт

Ніколь Шерзінгер та Роберт Тік

Гайді Клум

Ель Фаннінг

Джон Ледженд

Backstreet Boys

Стів Тайлер з коханою

Бібі Рекса

Marshmello

Елла Май

Аліша Кіз, Іджіпт та Стів Тайлер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: