Ілон Маск, Ларрі Пейдж, Сергій Брін та їхній секрет вічного життя: ефективність кріотехнологій
Казка для багатіїв чи дієвий спосіб використати лікувальні властивості холоду?
Т

рансплантологія, кріомедицина, кріотехнології та кріомасаж — терміни, що вже давно стали досить звичними в сучасному світі. Тепер, коли геть усі хочуть жити не просто довго, а й молодо та вічно, розмови навколо правильного харчування чи ЗСЖ — минуле, а кріотехнології, які вважаються найефективнішим методом зберігання ледь чи не усіх біологічних зразків, є своєрідним квитком у щасливе майбутнє.

Адептами цього руху наразі є президент каліфорнійського бізнес-інкубатора Y Combinator Сем Альтман, засновник Google Ventures Білл Маріс, винахідник Ілон Маск.

„ У нас є все для того, щоб втілити найсміливіші ідеї. Якщо ви запитаєте мене сьогодні, чи можна жити до 500 років, я вам відповім «так». “
Білл Маріс
засновник Google Ventures

Також у так зване «безсмертя» інвестують співзасновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін (вони мають власну біотехнологічну компанію Calico), співзасновник PayPal Пітер Тіль, британець Тім Гібсон, який має унікальну машину швидкої кріодопомоги, а також мільярдер Ларрі Еллісон. Ефективність кріотехнологій, як і те, чи будуть мільйонні інвестиції вдалими, покаже час.

„ Так, я з'явився, щоб померти, але насправді не планую цього робити. “
Сергій Брін
співзасновник Google

У Каліфорнії вважають, що наука кріоніка — це не лише універсальна технологія для лікування багатьох складних захворювань, але й шанс на довге, а, можливо, й вічне життя.

Стартапи на цю тематику та медична еволюція загалом наразі стали надпопулярними.

Доведено, що холод змушує захисні системи організму працювати якісніше, до того ж розглядаються можливості заморожування таких органів, як серце чи мозок — звісно ж, у майбутньому.

Однак лише обрані зможуть скористатися такими сервісами. Хоча б тому, що через невелику кількість ефективної для практичної медицини кріогенної техніки поширення та застосування кріометодів лікування дуже ускладнюється, а його вартість зависока для багатьох людей. Але вже знайшлися ті, хто захопився ідеями вічного життя та можливістю отримати додаткові роки життя, інвестуючи у розробку кріотехнологій мільйони доларів.

Чому б не обдурити старість та не відстрочити власну смерть? — вважають мільярдери і, мабуть, вони мають рацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: