Ілона Чернобай прокоментувала свій «кривавий перформанс» у Каннах
«По Каннській доріжці просто зараз ходять блогери та продюсери окупантів».

Днями по закордонних та український ЗМІ розлетілися фото та відео з акції на червоному хіднику в Каннах на підтримку України, яку влаштувала фітнес-блогерка Ілона Чернобай. Дівчина одягнула синьо-жовту сукню і вилила на себе червону фарбу. Відбулося це перед прем’єрним показом фільму російського продюсера Костянтина Елькіна та французького режисера Жюста Філіппо «Кислота».

Ілона поділилася в інстаграмі відео та прокоментувала свій «кривавий перформанс»: «Мені вдалося виконати свою місію. На червоній доріжці 76-го Каннського кінофестивалю я вийшла в сукні кольорів нашого прапора і вилила на себе червону фарбу.

Я використала свій шанс і цим вчинком нагадала, що відбувається в Україні!

Я, на жаль не можу більше викладати у сторіз всі події, як і багато блогерів, бо інстаграм зносить все! Та моя сторінка під загрозою видалення! Я дуже рада, що мій вчинок розлетівся по всіх світових ЗМІ. Люди не повинні забувати про нас! Акція була в підтримку окупованих територій і наших людей, які там живуть. Всіх людей України.

А по каннській доріжці просто зараз ходять блогери та продюсери окупантів, які представляють свої фільми на фестивалі.

Мене це все стосується особисто! Я з Україною в серці. Я зробила те, що повинна! Мені тепер заборонений вхід на фестиваль і багато інших заходів, але воно того вартує. Пишаюсь собою, що я змогла! Хоч було і дуже дуже страшно… Слава Україні!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: