Imagine: нова sustainable-лінійка бренда A.M.G.
На стику мистецтва та ремесла.
У

межах українського бренда A.M.G. дизайнерка Олена Беттяр запускає постійну лінійку під назвою Imagine. Головна ідея першої колекції полягає в тому, що кожна жінка має право бути сексуальною. «Мені захотілося показати, що не потрібно соромитися сексуальності. Це ще один прояв свободи та ще одна наша грань. Кожна жінка має право відчувати себе сексуальною тоді, коли цього хочеться саме їй», — розповідає Олена Беттяр.

Сексуальності не потрібно соромитися!

На допомогу дизайнерці прийшло класичне мистецтво — давньогрецькі скульптури, у яких поклоніння перед красою людського тіла поєднувалося із чуттєвістю й неймовірною пластичністю. Саме ці ідеї Беттяр і втілила в колекції, завдяки жорстким маскулінним формам і хвилястим фактурам, що символізують жіночність. Стримана та глибока палітра кольорів допомогла зосередитися на формі та крої.

80% використаних матеріалів не завдають шкоди навколишньому середовищу!

Лінійка Imagine називається sustainable, оскільки 80% використаних матеріалів не завдають шкоди навколишньому середовищу. Окрім того, Олена Беттяр подбала про поєднання речей між собою, що також підтримує відповідальне ставлення до природних ресурсів та дозволяє не купувати зайвого. Лукбук для колекції знімали спільно з Юлею Пеліпас і Стефаном Лісовським.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: