Інсайдерські фото зі зйомок стрічки «Спенсер» про леді Ді
І коментар акторки щодо нової ролі.

Леді Діана, 1992

Популярність нової стрічки «Спенсер» про принцесу Діану настільки висока, що фанам королівської родини і Крістен Стюарт цікаві не лише офіційні фото зі зйомок, які представили продюсери, а й інсадерйські світлини.

Крістен Стюарт на зйомках, 2021

Завдяки репортерам тепер можна побачити не лише «постановочні» фото з вуаллю і у строкатому жакеті, але й невимушені кадри, де Стюарт позує в джинсових ансамблях, які Діана носила на прогулянках і шкільних іграх зі своїми синами — принцами Вільямом та Гаррі.

Нові фото Крістен Стюарт у ролі леді Ді. Вперше її сфотографували з акторами, які зіграють принців Вільяма та Гаррі

Зйомки стрічки нині тривають у Сандрінгемі й на пляжі Ганстінгтон, що в Норфолку, а тим часом користувачі в мережі відзначили, що вибір Крістен на роль Діани дуже суперечливий. «Не схожа», — різко пишуть у твіттері. Сама ж Стюарт дуже чуттєво говорить про свою роль.

«Спенсер» — це занурення в емоційне уявлення про те, ким Діана була на переломному етапі її долі. Це початок її повернення до себе, зміна життя», — розповіла акторка, коментуючи назву стрічки і зйомки загалом.

Тим часом режисер картини Пабло Ларрейн впевнений в успіху фільму й виборі акторки на головну роль. «Крістен — загадкова та сильна, сексуальна та водночас тендітна. Чудове поєднання, саме те, що потрібно».

«Ми звикли, що сюжет казки — це коли принц знаходить свою принцесу, одружується, і вона стає королевою. Ось це казка. А коли принцеса вирішує піти й залишити примарну мрію про «довго і щасливо», то все навкруги наче перевертається догори дригом. Складне рішення, дуже важке та емоційне», — поділився Пабло.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: