Instagram без лайків: реакція Карді Бі та Кім Кардаш’ян
«Instagram дійсно хоче бути найбезпечнішою платформою, яка усім надає рівні можливості».
К

ількість підписників та лайків в мережі вже давно стали головними мірилами успіху не тільки блогера, але й звичайної людини. Для інфлюенсерів саме лайки (до недавнього часу) були ледь чи не головною валютою популярності, тож заява керівництва Instagram про зміну правил додатка їх дійсно збентежила.

Водночас можливість скористатися функцією «штучних накруток» теж добряче розхитала ринок маркетингу, тож бренди більше не довіряють «мільйонникам» так, як раніше. Наразі в тренді мікро-інфлюенсери, які мають меншу аудиторію, але підтримують більш тісний та довірливий контакт з підписниками та компаніями-партнерами.

«Приховуванням лайків (червоні серця — це перше, що ми бачимо під фотографією) — це інструмент для ефективного самовираження і творчого підходу до контенту, — запевнила голова фешн-департаменту Instagram Єва Чен на форумі Finance’s All Markets Summit: Generational Opportunities. — Поставте себе на місце 15-річної дівчинки, яка витратила години на публікацію фото, а коли її світлина не набрала певну кількість лайків, вона видалила її та почала почуватися невпевненою. Instagram дійсно хоче бути найбезпечнішою платформою, яка усім надає рівні можливості».

Нововведення вже підтримала одна з найвідоміших інфлюенсерок світу Кім Кардаш’ян, яка заробляє на платформі та не приховує цього. На конференції New York Times‘ DealBook Кім схвалила рішення керівництва та заявила, що приховування лайків буде «корисним для ментального здоров’я користувачів», адже нерідко гонитва за популярністю та лайками призводить до психологічних хвороб, каліцтва психіки та навіть самогубств.

Нікі Мінаж, зі свого боку, негативно поставилася до змін, заявивши, що в такому разі не має наміру користуватися додатком, а от Карді Бі наголосила, що саме за коментарями стоїть найбільше «зло». Адже користувачі часом пишуть обурливі речі, що пригнічують не менше, ніж лайкі та їхня кількість.

Карді Бі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: