Їй лише 10: Instagram наймолодшого тату-майстра в світі
І в неї запис до кінця року.
Н

око Нішігакі з Амстердаму лише 10, але вона вже опанувала мистецтво тату. Її руки прикрашають тимчасові стікери, але на шкірі охочих зробити справжнє татуювання дівчинка майстерно малює птахів, абстрактні фігури, котів та комах.

«Я роблю тату з 8 років, на цей рік запис вже закритий», — зазначено в Instagram-аккаунті талановитої дівчинки @noko_tattoo, за яким слідкує майже 40 тисяч підписників. Всі вони добре знають, що це лише хобі маленької, яке підтримують турботливі батьки.

Батько Ноко, талановитий тату-майстер Гаккін Нішігакі, розповідає, що вже у 6 рочків Ноко переносила свої малюнки з аркушів на силікон, далі вона почала практикувати їх на штучній шкірі, а у 8 — вже на справжніх людях. Перше тату в своєму житті вона зробила таткові — зображення їхнього домашнього улюбленця, горобця Яви на ім’я Комаджіро, Гаккін вважає найкращим малюнком на своєму тілі.

«Її малюнки неймовірно милі. Я дійсно люблю їх, — пояснив він в інтерв’ю. — Для мене було великим сюрпризом, що вона може досягти успіху в такому молодому віці. Тим більше, що малювання і татуювання — це абсолютно різні речі. Я дуже пишаюся донькою».

«Так, Ноко поки не впевнена, чи є в неї майбутнє в цій галузі, проте їй подобається експериментувати з безліччю тимчасових татуювань, які повторюють ту ж тему квітів та птахів, що й татуювання, які вона малює. Все, що зараз відбувається, вона сприймає лише як творчий процес. Майже щодня вона практикує свої навички, зокрема й на шкірці апельсинів і бананів». Наразі на рахунку Ноко вже 21 повноцінна робота — в якості учня вона веде запис в майстерні батька Gakkin.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: