Instagram-щоденник з Освенцима: історія Єви Гейман
Проект з особливим соціальним месседжем був створений у Львові.
I

nstagram-аккаунт eva.stories, присвячений угорській дівчинці Єві Гейман, яка загинула в 1944 році в Освенцимі, — це проект про життя, історію нації та страждання мільйонів. Сторінка створена задля того, щоб розповісти про жахливу трагедію й водночас нагадати про нагальну потребу людства — мир та злагоду в усьому світі.

«Що б було, якби у 13-річної дівчини в далекому 1944-му був Instagram. Що вона мала б змогу публікувати та як змогла би описати часи Голокосту», — замислилися в минулому році ізраїльський мультимільйонер Мати Кохаві та його дочка Майя. В результаті з’явився цей надзвичайний проект. «Ідея в тому, щоб використовувати соціальні мережі для створення нового жанру спогадів, у звичному для молодого покоління форматі», — розповів автор.

Відомо, що над офіційною сторінкою працювали понад 400 людей, зокрема сценаристи, актори і статисти. Профіль був створений кілька днів тому, але вже зараз має близько 800 тисяч підписників. Планується публікація архівних світлин та відеоматеріалів, які були створені за участю професійних акторів на території нашої держави, у Львові. Сторінка, безумовно, має соціальний та освітній месседж. «Варто пам’ятати історію та робити висновки», — запевняють автори.

Головну роль блискавично виконала Мія Квіні. В своєму власному Instagram вона опублікувала декілька світлин зі зйомок. Її перше кохання на екрані зіграв 26-річний Рубан Богдан. Серед перших встигла поділитися та розповісти про аккаунт ізраїльська акторка Галь Гадот.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: