Instagram-тренди 2019 року
Розповідаємо, як зміниться улюблений додаток.
Б

ільше мільярда користувачів та практично щотижневі оновлення — найпопулярніший додаток у світі невпинно набирає обертів.  Чого варто очікувати від Instagram у новому 2019-му році, які новинки представить мережа та на що звернути увагу тим, хто бажає здобути популярність, — в спеціальному огляді JS.

Доповнена реальність

Ця функція вже частково представлена ​​в Stories завдяки спеціальним фільтрам. У 2019-му відбудеться масштабніший запуск інструментів для авторських картинок, які допоможуть компаніям створювати для своїх користувачів ексклюзивний контент. Унікальні фільтри від Кайлі Дженнер і Ріанни — вдалий дебют. Погодьтесь, креатив привертає увагу і запам’ятовується. До того ж Stories не втратять актуальності: таймінг, яскраві гіфи — все чекає додаткових оновлень.

Лонгрід

Так-так, саме довгі тексти та навчальні пости будуть в пріоритеті. Instagram виходить за межі яскравих картинок та емодзі.

Природність

Надмірна кількість фільтрів — минуле. Девізом 2019-го року стає природність. Більше «живих» фото — зроблених та одразу ж опублікованих, 5-10 годин (!) на обробку — це олдскул. Майбутнє за стріммингом та прямими ефірами.

IGTV

Недооцінена багатьма опція, а даремно. Вертикальне відео в Instagram конкуруватимуть з YouTube. Оце так замах! Хочете зробити ефективне просування свого акаунту — вчіться знімати і обробляти. За прогнозами експертів, в 2019 році саме відеоконтент складатиме майже 70% всього інтернет-трафіку.

Фідбек

За 7 років існування додатку користувачам набридло переглядати стрічку новин та лайкати фото друзів. У 2019-у кожному відводиться не пасивна, а скоріш активна роль: питання, голосування, опитування тощо. Щоденна взаємодія — важливий фактор популярності.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: