International Young Designers Contest 2020 анонсує міжнародний склад журі
Як і очікувалося, заходи проходитимуть у онлайні.

Цього року через глобальну пандемію, спричинену COVID-19, заходи програми IYDC будуть організовані повністю в режимі онлайн. Команда IYDC вважає, що діджитальний формат відповідає вимогам сучасної ситуації та водночас надає молодим талановитим дизайнерам можливість навчитися працювати у нових реаліях.  

Сьогодні оргкомітет має честь представити міжнародно визнаних fashion-експертів у складі професійного журі IYDC online edition 2020.

Ліана Сатенштейн, старша fashion-редакторка Vogue.com

Джованні Оттонелло, професор, креативний директор Istituto Europeo di Design

Ріккардо Терцо, скаут Vogue Talents, стиліст та контриб’ютор Vogue Italy

Ю Масуї, скаут LVMH Prize, журналіст, контриб’ютор провідних міжнародних ЗМІ та блогер

Філіпп Пурхашашемі, fashion-coach

Анна Барр, редакторка і креативна директорка проєкту PAIRS та FY!

Фіналісти IYDC зустрінуться з членами журі у межах низки online-сесій і матимуть змогу поговорити про те, як працює індустрія моди, як бренди виходять на міжнародний ринок, а також про те, як відбувається комунікація із пресою.  

У відповідь на нові виклики цього року Fashion Visual Art Residence, що проходить у межах IYDC, запропонує своїм учасникам отримати досвід віртуальної креативної зйомки у співпраці з українськими фотографами. 

Куратором FVAR став креативний директор IED Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло. Інструктором FVAR став fashion-фотограф моди Валерій Ведута

Під час Fashion Visual Art Residence будуть створені міжнародні команди фотографів та дизайнерів-фіналістів конкурсу. Учасники Residence спільно створюватимуть fashion-stories онлайн. Роботи креативних груп будуть представлені у фотогалереї на iydc.info. Фотограф, чия зйомка здобуде перемогу у FVAR, буде нагороджений стипендією в IED Istituto Europeo di Design, мережі міжнародних університетів у галузі моди, дизайну, мистецтва, маркетингу, менеджменту та комунікацій.

Гран-прі International Young Designers Contest – 5000 доларів від організаційного комітету конкурсу та стипендія від  Istituto Europeo di Design для навчання на одному з літніх курсів IED.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: