Історія бренда ARTEMKLIMCHUK у межах спецпроєкту UFW — Action: Sustainable Fashion
Пізнаваний код бренда —  акцент на традиційній вишивці, аплікації та ручних в’язальних техніках.

Оксюморон «менше – це, насправді, більше» вже не є парадоксальним. Нова розкіш сьогодні — відсутність зайвого, можливість уповільнення всіх сфер життя та свобода розпоряджатися власним часом. Уповільнення є поштовхом для вивчення. Для героя нашої історії —  це вивчення та збереження українських традицій, а головне, відновлення їх шляхом сучасного дизайну. Цей усвідомлений підхід дає можливість створювати унікальний продукт, що не підвладний часу.

Дизайнер Артем Климчук створює моду, яка має значення. У колекціях його бренда ARTEMKLIMCHUK кутюрні ручні техніки переплітаються з традиційними національними мотивами, що створює особливий позачасовий продукт.

Артем Климчук

ARTEMKLIMCHUK спеціалізується на жіночому і на чоловічому одязі, приділяючи особливу увагу деталям. Пізнаваний код колекцій бренда — акцент на традиційній вишивці, аплікації та ручних в’язальних техніках. ARTEMKLIMCHUK має обмежений сток, але клієнти бренда можуть замовити індивідуальне пошиття, яке передбачає раціональний підхід до ресурсів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: