Історія французького бренду Maria Galland Paris розпочалася з конкурсу краси
Комплексний підхід до краси в будь-якому віці.

Maria Galland Paris — бренд із унікальною історією, що з’явився завдяки наполегливості й любові до краси. Його засновниця — професійна балерина і поціновувачка світу моди Colette Pierret. Вона мріяла здобути титул  «Міс Париж», хоча й батько був проти. Аби взяти участь у конкурсі краси, у відбірковому турі дівчині довелося зареєструватися під псевдонімом Марія Галлан.

Красуня таки виграла у конкурсі і завоювала титул «Міс Париж 1950». Згодом дівчина переглянула власні пріорітети, промінявши балетний станок на таємничий світ текстур, ароматів та складних компонентів косметичних засобів, що зберігають красу та молодість.

Аби підійти до реалізації мрії з усією завзятістю та професіоналізмом, дівчина вступає до Паризького університету, де проводить наукові дослідження в галузі природознавства. Згодом вона зупиняє свій вибір на галузі skincare.

У результаті поєднання новітніх дерматологічних досліджень з передовими косметичними технологіями був створений не просто бренд косметики, а цілий інститут Maria Galland Paris .

Засновниця бренду  Марія Галлан (Colette Pierret)

Любов до естетики, краси та елегантності виховала у Марії Галлан її матір. Вона на власному прикладі демонструвала те, наскільки для жінки важливо зберегти гармонію як зовні, так і зсередини.

Пізніше Марія Галлан навіть видає книгу, яку присвячує матері, де пояснює авангардистський та далекоглядний підхід до цілісного методу краси.

Марію Галлан надихало бажання здійснити переворот у світі краси та дозволити жінкам виглядати бездоганно незалежно від віку.

Саме так зародився косметичний бренд Maria Galland Paris.

Філософія Maria Galland — розкрити енергію краси кожної жінки в будь-якому віці.

В основі бренду — холістичний підхід і діагностика 360 градусів. Це концепція, яка дозволяє максимально точно обрати догляд відповідно до потреб шкіри.

Унікальна філософія бренду полягає у цілісному підході до краси через підтримку балансу життя. Тут піклування про внутрішню красу відіграє таку ж важливу роль, як і робота із її зовнішнім виявом. Тож справа не лише в доглядових процедурах і високоякісних косметичних засобах. Це запатентовані техніки масажу і поради від фахівців щодо способу життя, здорового сну, харчування тощо. Окремий блок присвячений і техніці дихання.

Такий підхід може не просто поліпшити стан шкіри після процедури, а й змінити якість життя. Саме тому серед прихильниць Maria Galland Paris завжди було багато селебріті, у тому числі всесвітньовідомі французькі акторки, письменниці і навіть особи королівської крові.

Унікальний метод оцінили лідери косметології та найкращі інститути краси світу. Він представлений у більш ніж 10 000 найпрестижніших салонів і SPA по всьому світу.

Мадам Марія Галлан використала свій досвід танцівниці та естетику рухів і дотиків для створення унікальних косметлогічних процедур. Кожна процедура — це ритуал краси, під час якого використовують омолоджуючі та розслабляючі мануальні техніки, які дають видимий миттєвий результат.

Вона точно знала, що кожна жінка має унікальну енергію, яка робить її привабливою і дозволяє сяяти.

Мануальний підхід Maria Galland схожий на танець.

Косметолог теж, здається, виконує легкі па, торкаючись пальцями шкіри обличчя, створюючи ефект розслаблення. Саме так відбуваєтья нанесення кожного продукту на шкіру.

Що об’єднує конкурс Mrs Ukraine International і Maria Galland?

Безперечно, енергія краси кожної жінки в будь-якому віці. Цьогоріч бренд виступив генеральним партнером конкурсу Mrs. Ukraine International, де головним критерієм є не лише зовнішня краса, а, перш за все, успіхи і реалізованість у сучасному світі. Журі оцінює наскільки учасницям вдалося зовнішню красу поєднати із внутрішньою цілісністю. Такий підхід абсолютно відповідає філософії провідного французького бренду Maria Galland.

Унікальний комплекс Hydra’Global

Одним із найактуальніших комплексів бренду, безперечно, є Hydra’Global, до якого входять засоби для домашнього догляду та унікальна процедура.

Thirst — Quenching & Energy Booster Treatment — це нова процедура абсолютного задоволення, що стимулює зволоження та забезпечує миттєвий результат — релакс тіла й розуму, прилив свіжості й енергії зневодненої шкірі.

За даними досліджень, уже після першої процедури, яка триває 75 хвилин, шкіра стає на + 36% більш зволоженою; кількість зморшок зменшується, шкіра має свіжий та сяючий вигляд.

Три продукти із лінійки Hydra’Global: сироватка, крем та маска.

240 HYDRA’GLOBAL SERUM відповідає за миттєве і глибоке зволоження. Сироватка живить та зміцнює захисні механізми шкіри, має потужну антиоксидантну властивість.

Показання: зневоднена шкіра.

Результат: миттєво зволожує і стимулює енергію шкіри для підтримки її молодості.

У складі комплекс захисту шкіри: морська вода з придонних шарів біля французького острова Нуармутьє; екстракт макроводоростей.

Засіб живить та зміцнює захисні механізми шкіри, має потужну антиоксидантну властивість.

260 HYDRA’GLOBAL CREAM відповідає за перманентне зволоження і комфорт.

Показання: зневоднена, нормальна або суха шкіра.

Результат: забезпечує оптимальне зволоження протягом 24 годин, надає шкірі енергію і живить її, зберігаючи молодість.

У складі крему комплекс HYDRA2, який включає екстракт червоної водорості жанія рубенс, екстракт олігофурцеларану, що виділяється за допомогою запатентованої технології.

280 НYDRA’GLOBAL THIRST-QUENCHING MASK забезпечує потужне зволоження.

Показання: зневоднена шкіра.

Результат: забезпечує свіжість шкіри. Ексклюзивна комбінація активних речовин глибоко зволожує шкіру і надає їй імпульс енергії.

У складі: сквалан, вітамін E, антиоксидант, що стимулює регенеративні функції.

Maria Galland Paris розкриває істинну жіночу красу у будь-якому віці. За останні кілька років бренд набув неабиякої популярності також і серед українських красунь та стає невід’ємною складовою найкращих салонів краси та SPA у світі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: