Історія однієї прикраси: каблучка від бабусі та ювелірні талісмани Валерії Гуземи
Про магію символічного зв’язку з коштовностями — ексклюзивно для JS.

У кожної прикраси неповторна історія. Цього разу власниця ювелірного бренду Guzema Jewelry Валерія Гузема розповіла JS про коштовності-талісмани та каблучку, яку отримала у спадок від бабусі.

Дитяча любов до прикрас

Любов до прикрас мені перейшла від бабусі. Вона з дитинства дарувала ювелірні вироби на кожен день народження. Коли мені було 7 років, я попросила маму купити мені срібну каблучку.

Однак вона була не в захваті від цієї ідеї, тому що пальчики в цьому віці ростуть дуже швидко.

Я не відмовилась від цієї думки та знайшла каблучку такої форми, яку можна збільшувати, якщо трохи докласти зусиль. Її я досі ношу і дуже люблю. І зараз ця модель залишається актуальною.

Каблучка, яку Валерія успадкувала від бабусі

Скарб від бабусі

Від бабусі у мене залишилося багато прикрас. Одна з найулюбленіших, золота каблучка з червоним камінням, — мій скарб. У неї є історія і це вже стало сімейною традицією. Я обов’язково все збережу і залишу щось особливе від себе, передам своїм онукам, а вони — своїм.

Талісман, створений власноруч

У мене є декілька прикрас, які я вважаю оберегами чи просто талісманами. Окрім успадкованого від бабусі, дещо створила для себе сама. Одним із самостійностворених виробів стала каблучка у вигляді сірника.

Багато відомих ювелірних будинків та брендів мають схожі колекції, а мені хотілося створити щось у власному стилі, але при цьому зберегти ідею та саму форму сірника.

 

Так народилася колекція Light my fire! до якої також увійшли лампочки. Її особливість полягає ще і в упаковці. Для цієї колекції ми розробили спеціальну листівку зі справжнім сірником, тож одразу можна занотувати бажання та підпалити його.

Усе, як за найкращими новорічними традиціями, але навіщо чекати Нового року, коли мріяти треба вже сьогодні.

Пожежа в шоурумі і магічна сила каблучки

У липні 2020 року в нашому шоурумі сталася пожежа, і я була на місці події вже за 10 хвилин. Я не знала, як правильно відкривається вогнегасник, як ним користуватися, але інстинкт врятувати шоурум спрацював за мене, і я без вагань почала гасити вогонь. Завдяки цьому мені вдалося якусь частину прикрас зберегти. Пізніше приїхали пожежники, ремонт у шоурумі довелося робити з нуля.

Того дня на мені якраз символічно була каблучка з колекції Light my fire.

Кольє у вигляді вогнегасника

Вважаю, що каблучка-сірник принесла мені удачу. Дякую всесвіту, що ніхто не постраждав. Ця ситуація мене надихнула створити ще одну прикрасу на цю тему — кольє у вигляді вогнегасника. Тепер у мене два талісмани — сірник і вогнегасник.

Мені це нагадує, що у кожного з нас є дві сили: та, що підпалює, і та, що гасить, а разом вони створюють гармонію.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: