Історія однієї прикраси: «перли, що завжди перли» Ірену Карпу
Чому письменниця вважає їх маленькою чорною сукнею у своєму ювелірному світі?

Дівчата люблять очима — факт, який ми вкотре доводимо. Письменниця Ірена Карпа ексклюзивно для JS розповіла про свої ювелірні пристрасті.

Очі стали завидющі, а руки — загребущі?

Просто перли — ті з прикрас, які доречні, лаконічні й без зайвого. Правда, коли вибирала їх собі від бренда ROOTS, очі стали завидющі, а руки — загребущі: у голові вигулькувала то Одрі Хепберн із мундштуком і багатьма рядами намиста, то англійська королева з однією строгою ниткою.

І я така: мені до «розумних» чи до «красівих»?

Проблему вирішили самі дизайнери: у коробці я знайшла цілих два варіанти — і лаконічний, і розкішний. Та ще й надіслали старі фотографії українських строїв — наші дівчата ніколи не відставали від світових тенденцій. Підозрюю, тоді можна було за ціну намиста з перлів купити собі хорошого коня чи земельну ділянку, але хто зупинить жінку, яка точно знає, що вона хоче?

Українські — з душею, не від ексів

Я навмисно вирішила тут не дуже розповідати про «золото-брульянти» від світових брендів. Моєю прикрасою сили є сережки Cartier Trinity, подаровані чоловіком. У будь-якій незрозумілий ситуації я просто надіваю їх, і мені стає спокійно.

Багато прикрас світових брендів мені дарували колишні. Такі речі досі лежать десь «на ничці», адже коли асоціація з людиною не дуже, зайвий раз і дорогоцінність не надіваєш.

А тут — рідненькі, українські, дизайнерські, подаровані зі щирою душею в межах #експерименткарпи.

Вони дістануться донькам, якщо буду уважною й більше в нас не крастимуть валізи в Марселі.

Крім ROOTS ношу з перлів атипові сережки від Yakimova Jewelry.

Маленька чорна сукня від ювелірки

Перли — це те, що завжди доречно.

Вони — маленька чорна сукня від ювелірки, щоб і не випендрюватися, і не бути бідною сиріткою.

А ще вони навдивовижу прохолодні й заспокійливі. І навіть якщо ви нервова дамочка (як я деколи), можна просто покушувати перл. Певно ж, менше зубам нашкодить, аніж метал якийсь?

Мені здається, це мастхев, так само, як улюблений діамант, який крутиш на пальці, чи як лаконічні кульчики з каменем, який відтіняє блиск твоїх очей.

Прикраси на те й прикраси, щоб у найпростішому одязі виглядати розкішно та впевнено.

Фото: Катерина Адаменко 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: