Історія однієї прикраси: перли Віталіни Ющенко як особистий бренд
Цінний подарунок від батька Віктора Ющенка.

Бізнес-леді та донька третього президента України Віталіна Ющенко відверто для JS розповіла, чому майже не знімає білосніжні прикраси й зробила перлини справжнім трендом.

Подарунок від найріднішого

Перли подарував тато на день народження, що стало для мене приємною несподіванкою, бо це була перша коштовна річ, яку я отримала в юному віці. Через стереотипи відклала їх на деякий час, адже тоді молодь вважала, що такі прикраси носять більш консервативні жінки.

Однак на один із днів народження тата вирішила зробити йому приємно і прийшла на свято із подарованою ним прикрасою.

День, що змінив усе

Тато зрадів, побачивши мене на святі із його подарунком, тоді вперше почула 1000 компліментів цій прикрасі. Опісля заходу так вийшло, що я не зняла аксесуар (для мене це нормально залишати на собі прикраси, годинник чи сережки на ніч, якщо вони не масивні). Не зробила того і наступного дня, і через тиждень. Вони поступово стали частинкою мене, а я — їхньою.

Без перлів виникає почуття дискомфорту

Уявляєте, коли знімаю їх, то у мене таке відчуття, наче щось забула. Не скажу, що то оберіг. Радше — просто річ, від якої тепло, бо це подарунок, зроблений найріднішою людиною.

Намисто від мами на зміну

Я маю ще одне особливе намисто і браслет — вишукана класика, але з бурштину. Цей набір подарувала мама. Коли прикраса більше підходить до вбрання, то я надіваю саме мамин подарунок.

Перли — це вже мій бренд

Якось так трапилося, що люди постійно говорять мені про моє ж намисто. Деяким подобається, деякі кажуть, що не під все пасують, бо я ношу його навіть тоді, коли тренуюсь. Але я не зважаю на ці «поради», бо моя думка інакша.

Це річ, яка асоціюється тільки зі мною — і я рада, що колись тато так вгадав із подарунком, який зі мною добрий відрізок життя.

Наразі вони не лише посідають топове місце серед моїх прикрас, але й стали невід’ємною частиною мене.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: