Історія однієї прикраси: рубін у 10 каратів від прабабусі Евеліни Мамбетової
Ексклюзивно для JS модель розповіла про дорогоцінність, якій понад сто років.

Дівчата люблять очима, тому ювелірні вироби — одна з жіночих слабкостей. А прикраси з історією мають свій неповторний шарм.

Так пощастило Евеліні Мамбетовій, якій у спадок від прабабусі дістався рубін вагою 10 каратів. Ексклюзивно для JS модель розповіла, чому не розлучається з каблучкою сторічної давнини та у що трансформувалася старовинна сережка з рубіном.

Історія рубіна

Я дуже люблю прикраси, так би мовити, найкращі друзі дівчат — це діаманти. Найдорожча моєму серцю — каблучка бабусі, яка перейшла до неї від моєї прабабусі. Цьому рубіну в 10 каратів понад сто років, у ньому стільки енергії та сили.

Із цією прикрасою ніколи не розлучаюся.

Сережка, що перетворилася на каблучку

Також у наборі з каблучкою були сережки, одну з яких втратили дуже давно. Я довго думала, що з неї зробити, і вирішила, що каблучка на мізинець матиме гарний вигляд на руці.

Подальша доля прикраси

На мені завжди дуже багато ювелірних виробів, але всі постійно звертають увагу тільки на каблучку моєї бабусі, тому що від неї неможливо відвести погляд. Сподіваюся, я передам ці прикраси своїм дітям, а вони передадуть своїм, і у цих перснів буде продовження історії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: