Історія однієї сукні: Джамала про образ від Litkovskaya на концерті Андреа Бочеллі
«Три примірки — і все готово».

Цьогоріч із нагоди Дня Незалежності України відбувся благодійний концерт Андреа Бочеллі біля Маріїнського палацу. Разом із маестро на сцені були й  українські артисти, зокрема Джамала. Співачка розповіла JS історію створення червоної сукні для цієї події. Дизайнерка Ліля Літковська та стиліст Юрій Жуйков своєю чергою поділилися тонкощами створення унікального образу.

Джамала

артистка

Коли дізналася, що мене запросив маестро Андреа Бочеллі заспівати з ним у дуеті, чомусь одразу вирішила, що хочу бути в червоній сукні. Напевно, асоціації з Італією зіграли свою роль, але не хотілося академічного образу.

Уявляла себе в чомусь модному, елегантному і небанальному. Перший дизайнер, який спав мені на думку, — Litkovskaya.

Разом із моїм стилістом Юрієм Жуйковим ми прийшли до Лілі й попросили її створити ту саму сукню спеціально для мене. Три примірки — і все готово. Справжній кутюр! Я дуже задоволена. Мені було комфортно та чудово.

Ліля Літковська

дизайнерка

Спеціально для знакового виступу Джамали ми інтерпретували одну з найбільш особливих моделей нашої осінньої колекції на сценічний, більш яскравий лад. При цьому всі наші коди в образі збережені і чітко простежуються: сукня з двосторонньої тканини, адже наше кредо — there is no wrong side; а відкриті шви символізують недомовленість, оскільки фінальна і найяскравіша нота сукні Litkovskaya — жінка, яка її одягає.

Юрій Жуйков

стиліст

Як і всі речі Лілі, сукня вийшла складного крою. Тканина з корсета переходить в поличку. Поличка в рукави. Завдяки цьому образ за своїми обрисами нагадує античну статую. Така техніка дає великі витрати тканини, але на виході — абсолютно кутюрна річ, яку неможливо виробляти масово.

Незавершена незавершеність. Сукня, що задає тренд на нове бачення вечірньої моди.

Доповнили образ прикраси з колекції «CH2» бренду Stephen Webster, присвяченій 25-річчю легендарної колекції Crystal Haze, тієї самої, яка принесла Стівену славу і впізнаваність у всьому світі. У виробах використані одні з улюблених каменів бренду — опал і опалесценс, і, звичайно ж, діаманти як додаткове освітлення та прикраса центрального каменю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: