«Історія про людей, що хочуть вижити»: перші кадри з нової стрічки Анджеліни Джолі
Коментарі акторки щодо нової ролі й дата прем’єри.

14 травня буде представлена нова робота Анджеліни Джолі — трилер «Ті, хто бажає мені смерті», знятий за однойменною новелою Майкла Коріти. У мережі вже доступні перші фото зі з1йомок.

Джолі зіграла завзяту рятівницю Ганну, яка намагається подолати лісову пожежу і захистити підлітка від кілерів у диких лісах Монтани.
«Вона несе в собі велику провину за минуле, досить рішуча, втім розбита своїми невдачами. Вона не може жити без адреналіну, але водночас вона обережна, адже пережила трагедію і відчуває за це відповідальність», — розповіла акторка про характер своєї героїні.

«На перший погляд історія виглядає як трилер із великою кількістю пригод і цікавих персонажів, але для мене це емоційна історія про людей, які об’єднуються, щоби вижити», — додала Анджеліна.

Компанію оскароносній акторці на майданчику склав 12-річний Фінн Літтл, а режисером картини став Тейлор Шерідан, відомий як сценарист фільму «Будь-якою ціною» і шоураннер «Йеллоустоунів».

«Анджеліна чудова! Вона весела, з нею дуже легко працювати. Вона мила. Мені так пощастило!» — розповів юний актор про роботу з Джолі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: