Історія спецпризначенця ГУР і не тільки: вийшов другий сезон циклу документальних фільмів «Воїни»
«Ми будемо нищити ворога будь-якими методами, засобами і способами».

Учора, 14 травня, на медіасервісі MEGOGO відбулася премʼєра другого сезону циклу документальних фільмів «Воїни». Проєкт зняла та профінансувала власна студія MEGOGO ORIGINALS. Він доступний безплатно з оригінальним звуком, а також з перекладом жестовою мовою.

Другий сезон складається з 6 епізодів. Акценти на вузькопрофільних військових, як-от: спецпризначенці, диверсанти, захисники неба та інші.

Команда MEGOGO ORIGINALS розширила географію проєкту, щоб розказати унікальні історії бійців, які перебувають не тільки на лінії зіткнення. Знімальна група працювала в Київській, Херсонській та Донецькій областях, зокрема в Соледарі. Під час монтажу використано архівні відео героїв, матеріали телеканалу «Армія TV» та інформація з відкритих джерел.

«У цьому сезоні ми показуємо нових героїв та підрозділи, чия війна почалась у різний час. Наша мета — передати глядачам глибину життя воїнів: побут, службу, мотивацію. Кожен кадр і кожна історія — це спроба показати, що для наших військових війна — це не лише конфлікт на передовій, але й постійна реальність, що визначає їхнє повсякдення. Воїни, попри все, продовжують нищити ворога та захищати український народ будь-якими можливими та неможливими способами. Про це треба памʼятати, розповідати про них та допомагати у будь-який спосіб», — коментує Володимир Боровик, СЕО та засновник MEGOGO.

Кожен епізод відкриває нові обличчя сміливості, відданості та величі українського духу. У першій частині глядачі познайомляться з командиром загону спеціального призначення, офіцером ГУР МО з позивним «NED». Повномасштабне вторгнення боєць зустрів за кордоном, але вирішив повернутися і стати на захист держави.

«NED» керує підрозділом «NOBODY» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України, який виконує найскладніші завдання на передовій і в тилу ворога. Під час перегляду епізоду глядачі можуть задонатити на потреби підрозділу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: