It Bag: як героїні JS носять клатч Bottega Veneta
Знаковий аксесуар не здає позицій у гардеробах світових і українських модниць.
С

творений креативним директором Bottega Veneta Деніелом Лі клатч The Pouch у формі мішка завоював увагу модниць ще кілька місяців тому, але й досі не здає своїх позицій. Ба більше, знаходить дедалі більше прихильниць.

Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Недарма співзасновниця і креативна директорка проекту WhoWhatWear.com якось зазначила: якщо ви любите Old Céline, ви полюбите New Bottega. Не минає й дня, щоб ми не побачили цей об’ємний м’який клатч у різних колірних варіаціях у стрічці Інстаграм чи у світському репортажі.

Сальма Гаєк

Услід за Роузі Гантінгтон-Вайтлі (в неї, до речі, декільках таких клатчів), Сальмою Гаєк та Ельзою Госк модні образи з топовим аксесуаром опановують українські красуні.

Наталя Гоцій

Юлія Поліщук

Модель Наталя Гоцій та арт-кураторка Юлія Поліщук обирають до пари маскулінні костюми, а моделі Алла Григор’єва та Анна Андрес, за прикладом Діани Крюгер, – жіночні сукні.

Діана Крюгер

Анна Андрес

Алла Григор’єва

Леоні Ханне

А ось модель Юліана Дементьєва навіть відтворила у своїй стрічці кадр світової зірки стрітстайлу та авторки блогу alltheprettybirds.com Таму Макферсон. Хіба що обрала до клатчу не яскраву пару Manolo Blahnik, а «рідні» Bottega Veneta болотного відтінку.

До речі, Таму Макферсон та Ельза Госк чудово вписують знаковий аксесуар у свій повсякденний гардероб.

Таму Макферсон

Ельза Госк

Уляна Бойко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: