Італійське весілля Регіни Тодоренко: перший танець молодят та емоції нареченої
А також Instagram-враження найближчих друзів.
С

аме у Сорренто відбулося весілля телеведучої Регіни Тодоренко та співака Влада Топалова. JS одразу опублікував ексклюзивну першу світлину зі свята, а вже після в Instagram нареченої  та гостей церемонії почали з’являтися фото. Молодята вже вирушили до Греції, а саме – на острів Кріт, де у 5-зірковому готелі Aldemar Royal Mare проведуть медову відпустку. А поки у нас є чудова можливість подивитися на перший весільний танець молодят та процес підготовки нареченої.

«Буквально за кілька годин до церемонії починається психоз й цілковите розщеплення особистості (привіт, Біллі Мілліган): все валиться з рук, хочеться плакати і сміятися одночасно, хочеться пити і випивати, в якийсь момент все дратує, і ось ти закриваєшся у вбиральні одна, дивишся на себе в дзеркало і думаєш: «Оце так, я — наречена». І холодний піт проступає на лобі. Незрозуміло тільки, від чого така реакція?» — відверто розповідає Регіна.

Світлини також опублікували подружки нареченої та її колеги за тревел-проектом Леся Нікітюк, Аліна Астровська та Марія Івакова. Онлайн-галерея під хештегами #весілляТТ та #сімейнібудніТТ.

Леся Нікітюк

Марія Івакова

Марія Івакова та Микита Єфремов

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: