Іван Дорн представляє нові кросівки від PUMA, натхненні техно-естетикою
Mirage Tech вже можна придбати на офіційному сайті бренда.

Спортивний бренд PUMA представив нові кросівки Mirage Tech. У їхній основі – візуальна естетика електронної музики. Світовим обличчям нового продукту став DJ Snake. Водночас в Україні – Іван Дорн.

Mirage Tech – це експеримент. Хвиля, яку підхоплюєш, коли поринаєш у світ електронного звуку. Самовираження та свобода. Атмосфера андерграунду, яка надихає кросівки рухатися в одному ритмі з тобою.

«Коли йдеться про енергію та свободу творчості, перша людина, хто спадає на думку, – Іван Дорн», – розповідають представники PUMA. – «Він – новатор, який стирає грані між музикою та стилем, між сучасним та майбутнім. Дослідник, який завжди винаходить щось абсолютно своє. Саме таким ми бачили обличчя Mirage Tech».

Для презентації кросівок PUMA створили відеоролик, в якому Іван Дорн – фантастичний герой. Він опиняється в лабораторії, де таємний експериментатор керує кросівками за допомогою звуку. Разом з ними рухається і Іван. Спершу – як маріонетка в невідомих руках, а далі – як незалежний результат вдалого експерименту.

Кросівки Mirage Tech доступні в продажі з 31 березня на сайті ua.puma.com та з 15 квітня у фірмових магазинах PUMA. А в чому ти розпочнеш свій експеримент?  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: