#JLoWedding: неймовірна вартість обручки
Можливо, це новий рекорд у Голлівуді!
Р

омантична відпустка Джей Ло на Багамах добігла кінця. За час поки закохані знімали відео, танцювали, грали у гольф, освідчувались один одному у почуттях та публікували в Instagram неймовірні заходи сонця, світ пильно відстежував кожен їх крок та з нетерпінням очікував на нові подробиці. Вони й не забарилися! На черзі — переліт пари до Маямі.

Але й він видався дещо незвичним — персональний літак зірки був прикрашений повітряними кулями та вітальними листівками. Як з’ясувалось, сюрприз коханій підготував щасливий Алекс. Що ж до обручки, яку всі невпинно обговорюють та розглядають нові фото, то експерти вже назвали приблизну її вартість — 5 мільйонів доларів.

Оцінки ювелірного виробу варіюються, адже бренд каблучки ще не був офіційно заявлений. Генеральний директор Rare Carat Аджай Ананд підкреслив: «Наша команда геммологів оцінює смарагдовий діамант у 20 каратів та вартістю близько $4,5 мільйона. Інші ж експерти називають суми трохи більше $ 5 мільйонів».

Наразі рекорд серед найдорожчих каблучок у Голлівуді належить Beyonce. Репер JAY-Z подарував коханій неймовірний витвір ювелірного мистецтва вартістю трохи менше $5 мільйонів. На почесному другому місці — Періс Гілтон. Світський левиці ще у 2005 році грецький мільйонер подарував каблучку за $4,7 мільйонів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: