«Його звати Фінес»: перше інтерв’ю Джастіна Тімберлейка після народження другого сина
У шоу Еллен Дедженерес.

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл вдруге стали батьками ще влітку, а кілька годин тому актор і музикант вперше підтвердив новину про народження другого сина.

Пара вже виховує 5-річного Сайлса, а от новонародженого батьки назвали Фінесом. Закохані приховували цю новину, а про вагітність Білл знали лише найближчі родичі і друзі, зокрема й телеведуча Еллен Дедженерес, у шоу якої Джастін розповів про щасливу подію в родині.

«Його ім’я — Фінес. Він чудовий і такий милий. Ніхто не спить, але ми дуже щасливі», — прокоментував Джастін в онлайн-бесіді. Він також додав, що виховання двох дітей дещо змінило його стосунки з коханою: «Це все дуже весело, а от Сайлас дуже схвильований і ще тільки звикає бути старшим братом».

Нагадаємо, наприкінці 2019-го Тімберлейк публічно вибачився перед дружиною за «зраду» і вперше прокоментував чутки про роман з колегою, а менше ніж за 9 місяців у пари народилася друга дитина!

Цікаво, що подружжя ділилося виключно архівними знімками, а в період пандемії жодного разу не було помічено з новонародженим сином.

Фото: Getty Images

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: