JS та Classic Picnic запрошують у парк Шевченка, де у День незалежності прозвучить вся Україна
Вже завтра, 24 серпня, шанувальники класичної музики зберуться на пікнік, аби послухати «Оду незалежності» від видатних музикантів країни.
Ц

ього року JetSetter.ua зустрів справжніх однодумців – команду Classic Picnic на чолі із її ідейною натхненницею, засновницею благодійного фонду «Відкрита музика міста» Марією Дідковською, яка вже кілька років поспіль популяризує класичну музику в Україні. 

Напередодні Дня незалежності ми вирішили об’єднати зусилля та створити концерт за участю видатних музикантів із різних куточків країни, подавши його у форматі нової реальності. Тобто ми об’єднали онлайн та офлайн формати, аби одночасно могла прозвучати вся Україна.

Вже завтра, 24 серпня, у київському парку Шевченка відбудеться пікнік (звісно ж, із дотриманням карантинних норм), де з великого екрану лунатимуть  легендарні музичні твори у виконанні українських віртуозів: Національної заслуженої академічної капели України «Думка», Національного академічного симфонічного оркестру України, Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка, Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та Національного одеського філармонічного оркестру. Запрошуємо всіх долучатися, збирати кошики та зустрічатися з нами на галявинах улюбленої зеленої локації Києва! Або ж дивитися трансляцію на нашому сайті.

“Віртуози Львова”

Національний симфонічний оркестр України та капела “Думка”

Оркестр Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка

Національний одеський філармонічний оркестр

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: