Junior Fashion Week: гості та ключові шоу
Зіркові гості та юні моделі.
У

Києві завершився Тиждень дитячої моди. Протягом Junior Fashion Week, що тривав 4 дні, у КВЦ «Парковий» дизайнери та бренди презентували свої весняно-літні колекції для дітей. Участь у показах взяли участь понад 600 юних моделей, а серед глядачів шоу відзначилося чимало зіркових гостей.

Італійський бренд ELSY, який цього року відзначив 60-річний ювілей, представив колекцію моделей для створення альтернативних луків в стилі кежуал-шик. Колекція налічує 5 капсул, що створюють союз різних стилів і характерів, що отримали свою умовну назву: «Зоряна вечірка» — благородні пастельні тони з вкрапленнями золота, «Рафінований стиль» — акцент на білий і чорний, стильний гороховий принт, «Бекстейдж-вечірка» — червоні серця і яскраво-червоні акценти в образі, «Квіткова вечірка» — яскраві кольори та флористичні образи, «Яхтовий стиль» — аква, лазурні акценти і морська смужка.

У новій колекції LA REINE lingerie дизайнер Єлизавета Гордійчук розкриває тему «доньки-матері», роблячи це з особливим настроєм. На подіумі були представлені затишні піжами, купальники, білизна. Головними героїнями показу стали лідери думок — молоді мами зі своїми маленькими подружками. Основні матеріали колекції — інноваційні японські й натуральні шовки, а також високоякісне мереживо. До красивого потрібно привчати з дитинства, впевнена засновниця бренду.

Єлизавета Гордійчук із дітьми

Фаїна Тедєєва з донькою

Ольга Торнер із донькою

Марина Ерверді

Марина Ерверді

Ольга Філатова

 

У 1972 році у Франції на світ з’явився бренд дитячого одягу Caty mini, назва якого в подальшому трансформувалася в лаконічніше Catimini. Сьогодні цей бренд преміум-класу можна придбати у 47 країнах світу. На подіумі Junior Fashion Week Catimini представили колекцію для дітей віком від народження і до 16 років сезону весна-літо 2019.

гурт D.E.T.K.I

Також у межах Junior Fashion Week свої колекції представили бренди Andre Tan Kids, Petit Bateau, Like My Mom, Ulyana Novozhilova, Nati Сlothes, See Arsi, Bel Bimbo, Arin Apparel, MonnaLisa, IlGufo, Daniel, By Vel, Felta, Yes!Kids, Maryna Kozachenko, Dirk Bikkembergs, Grusha, Tiny Look, Lapin House.

Серед тих, хто завітав на покази Junior Fashion Week цього року: Ольга Фреймут, Гайтана, Юлія Богдан, Сніжана Єгорова, Христина Шишпор, Олена Бурба та інші.

Ольга Фреймут

Олена Бурба

Юлія Богдан

Аліна Алієва та Сабріна Степахно

Жан Гріцфельдт

Юлія Єрмолаєва

Жан Гріцфельдт та Юлія Єрмолаєва

Марія Полякова, Наталя Коваленко

Фаїна Тедєєва

Ірина Богдан

Інна Костиря, Уляна Новожилова

Валентина Хамайко

Анна Лобарева, Яна Лобарева, Iрина Лобарева

Наталя Коваленко, Христина Шишпор

Вікторія Маремуха

Марія Бригинець

Art Anfisa

Андре Тан, Ассія Ахат

Геннадій Попенко

Григорій Решетник із родиною

Катерина Садова

Iрина Мальцева

Ігор Кисельов, Андрій Гордійчук та Олег Спіженко

Кетi Васадзе

Михайло Липаков

Марiя Орлова

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: