Кайлі Дженнер стала наймолодшим мільярдером ever
В категорії Self-Made. Та потрапила до списку найбагатших жінок планети за версією Forbes.
F

orbes представив черговий рейтинг найбагатших жінок світу і привітав Кайлі Дженнер з першим мільярдом! 21-річна представниця клану Кардаш’ян-Дженнер, яка керує косметичною компанією Kylie Cosmetics, все ж змогла обігнати Марка Цукерберга (він став мільярдером у 23 роки).

Одним із джерел її прибутків є реклама в Instagram: «Соціальні медіа — приголомшлива платформа. У мене є легкий доступ до моїх шанувальників і клієнтів», — заявляла вона раніше в інтерв’ю. Кайлі також стверджує, що хоче продовжити будівництво бізнесу, який вона створила для себе, і додає: «Одного разу я передам це Стормі, якщо, звичайно, це буде їй цікаво». Що б не трапилося далі, одне можна сказати напевно — Дженнер поділиться всім цим у соціальних мережах на радість своїх десятків мільйонів шанувальників.

Серед жінок, до статків яких Кайлі ще працювати й працювати, — вдова Стіва Джобса Лорен Пауелл Джобс (у неї 19 мільярдів доларів) та онука засновника кондитерської компанії Mars Жаклін Марс з її 25 мільярдами. Почесне друге місце та трохи більше 45 мільярдів на рахунку у доньки засновника рітейлера Walmart Еліс Уолтон. А перше місце посіла 65-річна спадкоємиця компанії L’Oreal Франсуаза Бетанкур Майерс. У найбагатшої жінки планети наразі 50 мільярдів в активах, нерухомості та акціях.

Франсуаза Бетанкур Майерс

Еліс Уолтон

Жаклін Марс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: