Kalush Orchestra про плани: 54 млн гривень зібрано, нова ціль — повторити це в США та Канаді
Деталі масштабного концертного туру переможців «Євробачення–2022».

 

Гурт Kalush Orchestra незабаром вирушає у великий концертний тур США та Канадою, де буде збирати кошти для допомоги Україні.

Переможці «Євробачення–2022», гастролюючи світом, розповідають про війну, щоб люди не звикали до неї. А також гурт возить із собою унікальний QR-код, за допомогою якого всі, хто приходять на концерти Kalush Orchestra, можуть донатити гроші, які надходять в офіційний Держфонд.

«Це перша поїздка для нашого гурту до США і Канади, дуже хвилююче. Ми маємо показати усьому світові, які українці сильні, та донести це через нашу музику. Наша ціль — щоб українська музика звучала на весь світ, щоб про нашу культуру дізнавалися якомога більше.

Також хочеться, щоб якомога більше людей дізналися про наш концертний тур, завітали на концерти та донатили до фонду допомоги Україні.

 

Ми об’їхали майже всю Європу та зібрали 54 мільйони гривень! Тепер наша ціль масштабніша — зробити це в США та Канаді! Більше відвідувачів на наших концертах там — більше донатів. А це вагомий внесок у пришвидшення перемоги України над ворогом», — розповів фронтмен Олег Псюк.

До початку туру лишається трохи більше тижня, а на концерти Kalush Orchestra у 7-ми найбільших містах США та Канади вже розкупили квитки. Через це команда вирішила організувати додаткові концерти в Торонто та Нью-Йорку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: