Kalush Orchestra та БФ «Твоя Опора» оголосили збір на 1,7 млн грн для Херсонської інфекційної лікарні
Серед усіх, хто задонатить від 1000 грн, гурт розіграє рожеву панаму з підписом Арнольда Шварценеґґера.

Гурт Kalush Orchestra та благодійний фонд «Твоя Опора» відкрили збір на придбання двох водоочисних споруд для знезараження води для Херсонської обласної інфекційної лікарні. Долучитися до збору можна на сайті фонду.

З підривом Каховського водосховища Україна втратила 18 мільярдів кубічних метрів води. Бурхливий потік вимив небезпечні хімікати та вміст стічних ям, поглинув нафтопроводи, АЗС, житлові та адміністративні будівлі. За даними Офісу Президента по Дніпру дрейфували плями мастила й нафти вагою щонайменше 150 тонн.

Найбільше водосховище України, яке колись забезпечувало питною водою понад 1 млн українців, знищене. А на відновлення не тільки споруди, але й екосистем потрібен час.

Після підриву ГЕС до музичного гурту Kalush Orchestra з офіційним листом звернулася головна лікарка одного із медзакладів Херсонської області. Артисти об’єднали зусилля з БФ «Твоя опора», щоб допомогти якнайшвидше забезпечити Херсонську лікарню водоочисними спорудами. Так, заклад та його пацієнти матимуть необхідну чисту питну воду.

Завдяки донатам підписників на сторінці в Instagram KALUSH та власному внеску у розмірі 100 000 грн Kalush Orchestra вже вдалося зібрати понад 285 000 грн. Серед усіх, хто задонатив від 1000 грн, гурт розіграє рожеву панаму з підписом близького друга гурту Арнольда Шварценеггера, який є активним поборником проблем екології у світі.

Коштів, які вже зібрав гурт, однаково недостатньо: загальна вартість обладнання 1,7 мільйона гривень.

«Ми об’єдналися з благодійним фондом «Твоя Опора» для того, щоб підсилити збір коштів. Збори зараз йдуть дуже складно. Сподіваємося, що разом із фондом зможемо допомогти лікарні й забезпечити їхніх пацієнтів чистою водою», — коментує Kalush Orchestra.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: