Камбек у 70-ті: іменинник Позитив про зйомки кліпу-ностальгії «Спалахи»
Ексклюзив JS. На додаток — фотосет на плівкову камеру 1978 року.

У часи змін і випробувань нас переслідують спалахи памʼяті про приємні моменти життя та безтурботність кохання, яке сьогодні випробовують відстанню та обставинами.

У новому танцювальному трекові POSITIFF запрошує слухачів поринути в радісні спогади й залишає надію, що негаразди пройдуть, а всі закохані зустрінуться і знову подарують одне одному поцілунки та обійми. Разом із піснею співак представив відеороботу, яка занурює глядачів в атмосферу 70-х років.

POSITIFF: «Режисером став Марк Тельпіс, із яким раніше ми знімали кліп на трек «Ничего личного».

Вайб 70-х років нам одразу навіяла музика. Захотілося зняти щось у стилі Джеймса Брауна або Андерсона Пака. Костюми для мене, головної героїні й танцівниць шили під замовлення, бо таке складно знайти в сучасних магазинах, а ми максимально хотіли витримати стилістику 70-х. Навіть фото робили на плівкову середньоформатну камеру 1978 року. У той час вона була дуже рідкісна й дорога, і нею користувалися лише фешнфотографи для зйомок селебритіз і моделей.

Було багато ідей щодо сюжету відео, але зрештою ми вирішили зобразити знайомі кожному сцени з життя закоханих. До речі, стосунки в цьому кліпі — пряме відображення мене. Романтик, який існує у світі жінок і палких почуттів».

Марк Тельпіс (режисер): «Коли я знайшов цю неймовірну локацію в Трускавці, зрозумів, що це має бути особлива робота. Майже в той же час Льоша надіслав мені демку «Спалахів», і я одразу подумав: «Це воно!».

Протягом місяця я готував сценарій. Надихався кінострічками Мартіна Скорсезе «Таксист» і «Казино», його режисерським стилем, світлом, емоціями, підбором лінз і рухом камери. Під час прослуховування пісні завжди уявляв собі атмосферу 70-х років, тому у відео захотілося передати саме її. Тим паче наша локація — це санаторій, який займався оздоровленням космонавтів з 1976 року. Інтер’єр вражаючий: химерні скульптурні форми з орнаментами на стінах, яскраві кольори в божевільному поєданнні, джунглі прямо всередині будівлі.

У кліпі ми показали Позитива в новому, незвичному образі. Глядач ще ніколи не бачив його таким, тому для нас це стало викликом. Я переймався, що Льоші може бути некомфортно, але подивіться, наскільки він органічний! З Позитивом завжди дуже приємно працювати на майданчику. Він артист з великої літери, який добре відчуває нюанси знімального процесу».

Фото: Роман Шпарук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: