Камерон Діас про вік, буремні 90-ті та життя без кіно
«Більше половини свого життя я віддала публіці. Я відчуваю, що зараз мушу приділити час собі».
К

амерон Діас вже понад п’ять років не знімається в кіно — весілля з музикантом Бенджі Медденом не лише змінило її статус, але й підштовхнуло до переосмислення свого життя та радикальної зміни пріоритетів. Зараз вона із теплом згадує 90-ті, період коли починала зніматися у кіно та отримала перші промені слави. «Середина 90-х — це епоха, яка ніколи не буде існувати знову. Я неймовірно вдячна долі, що мені вдалося бути її свідком. Я щаслива, що працювала в той час», — розповідає Діас в інтерв’ю для InStyle.

«Загалом мені пощастило, що я опинилася в цьому світі саме в той час і досліджувала його, коли це було зовсім інше місце. Це був справжній привілей. Як би я описала себе в трьох словах у 2008 році — працьовита, молодша, трансформована; сьогодні ж я зосереджена, наповнена, благословенна».

Розповідає Діас й про своє ставлення до сучасного життя. «Зараз, коли я дивлюся на сучасні технології, то перш за все усвідомлюю їхню ефективність. Кожна людина має можливість в будь-який час будь-що опублікувати в Instagram, коментувати власну думку публічно, і це неймовірно. Але людство прив’язано до телефонів та аж занадто залежить від них. Ми експортували весь наш мозок в цю маленьку річ, яку ми щохвилинно носимо з собою в руці. Ми втратили зв’язок з нашою людяністю».

Ні, я не сумую за кіно!

«Приємно, коли ніхто не знає, чим я наразі займаюся, які маю творчі плани. Бо зараз мій час повністю мій. Ні, я не сумую за кіно. Я живу своїм життям та працюю над проектом, який зараз для мене надважливий. У мене назріває щось, але поки зарано про це говорити. Зараз я маю шанс переосмислити своє життя та зрозуміти, з чим саме хочу повернутися. Щось легке, що приноситиме задоволення».

«Ви знаєте, я думаю, що 40-річчя — найкраще десятиліття. Ви реально цінуєте себе та власні можливості, ще маєте шанс внести необхідні зміни, до того ж у вас є досвід минулих десятиліть. Ви вже добре знаєте, що насправді працює і яке лайно варто відпустити».

«Ви також починаєте проходити зміни й на фізичному рівні й одразу ж розумієте, що з ними нічого не поробиш. Потім ви переглядаєте старі фотографії і думаєте: «Боже мій, я ненавиділа себе в той момент, але подивіться, якою я була молодою». Зараз я знаю, що я молодша, ніж коли-небудь. Я 47-річна жінка, яка говорить: «Чорт, так! Я в порядку. Я вдячна за кожен момент, який у мене є».

«Наразі я хочу побудувати міцні дружні стосунки з людьми, які зараз поруч зі мною. Звичайно, це стосується і мого чоловіка. Весілля з ним стало найкращою річчю, яка коли-небудь траплялася зі мною. Мій Бенджі найкращий, він мій великий партнер. Шлюб, звичайно, важка річ, яка потребує багато роботи. В житті, рано чи пізно, важливо усвідомити, що вам потрібен хтось, хто готовий працювати з вами, тому що в шлюбі немає варіантів 60 на 40. Є лише рівноправ’я — 50 на 50, і крапка. Весь час».

Фото: Harper’s Bazaar

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: