Канікули Меган Маркл та принца Гаррі на Лазуровому узбережжі
У маєтку сера Елтона Джона.
С

езон серпневих відпусток триває! Так, з Лазурового узбережжя до Лондона повернулися герцоги Сассекські. Спочатку вони відпочивали на Ібіці на віллі Vista Alegre, а вже після перемістилися на південь Франції, куди їх гостинно запросив близький друг родини — музикант сер Елтон Джон.

Вілла Vista Alegre

Відомо, що герцоги майже тиждень перебували у його величезному маєтку Кастель Монт-Альбан з неймовірно мальовничим краєвидом. Нагадаємо, що торік у гостях у Елтона та його чоловіка Девіда відпочивала родина Бекхемів у повному складі.

Маєток Елтона Джона

Фани родини та громадськість тим часом вкрай збентежені неймовірною кількістю перельотів пари на приватному джеті Cessna 500 XL, який негативно впливає на навколишнє середовище, що суперечить поглядами герцогів на захист планети. Сер Елтон Джон вже встиг звернутися з поясненням в Instagram та Twitter.

«Цей рік був дуже насиченим та важким. З вдячності герцогам за проведену благодійну роботу Девід і я прагнули, щоб у них відбувся чудовий відпочинок в нашому домі. Щоб забезпечити високий рівень захисту та спокою, ми надали їм приватний літак. А розділяючи занепокоєння принца Гаррі щодо викидів в навколишнє середовище, ми зробили так, щоб їхній політ був нейтральним, внісши відповідний внесок в організацію Carbon Footprint. Я закликаю пресу припинити ці жорстокі нападки на родину».

Відомо, що восени герцоги відправляться з офіційним туром до Африки, також відомо що вони подорожуватимуть утрьох — разом із первістком Арчі.

Маєток Елтона Джона

Маєток Елтона Джона

Маєток Елтона Джона

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: