Канікули Селени Гомес у Мексиці
Співачка знайшла час як для веселощів із родиною, так і для серйозних соціальних справ!
З

асмагає, пірнає в океан, влаштовує разом із друзями швидкісні сафарі та відвідує fruit-бари — Селена Гомес насолоджується канікулами в Мексиці! Зірка приїхала на дівич-party до кузини Прісцилли в Пуерто Де Міта. Але там вона приділяє час не лише родині, а й спілкуванню з фанами.

До того ж Селена продовжує активно ввести Instagram. І хоча пляжних світлин вона не публікує (свою роботу активно виконують папарацці), проте стає на захист дітей, які через складні обставини живуть у жахливих умовах в еміграційних таборах на кордоні з США.

«Діти в клітках! Сплять на бетонних підлогах із алюмінієвими ковдрами, не маючи доступу навіть до нормальних умов життя. Чому це відбувається? Це абсолютно нелюдяне ставлення до будь-кого, не кажучи вже про дітей. Я навіть уявити не можу, через що вони проходять. Нам необхідно припинити це нарешті!».

Окрім цього, дівчина підтримує паради гідності, які зараз гучно відбуваються по всьому світу, а наймасштабніший цими вихідними пройшов в Америці.

Про творчі плани співачки поки що відомо не багато: окрім рекламних fashion-кампаній для Puma, в мережу потрапила інсайдерська інформація щодо можливого дуету Селени та Аріани Гранде. Якщо вона підтвердиться, трек Love is Hard приречений на успіх!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: