Каннська червона доріжка — це фокстрот: Олена Шоптенко ексклюзивно для JS
Українська танцівниця за чашкою кави на одній із вулиць Канну.

У цьому році танцівниця Олена Шоптенко виявилася «Цього гідна!» і стала частиною світу жінок L`Oreal Paris. Молода мама вперше зважилася залишити малюка з коханим чоловіком на тривалий період і вирушила у подорож. Набережна Круазет, червона доріжка Каннського кінофестивалю та знайомство з амбассадорами L`Oreal Paris – ідеальний план для травневої втечі.

JetSetter спіймав Олену за чашкою кави на одній з багатолюдних вулиць Канну й задав кілька запитань перед її підготовкою до прем’єри одного з найгучніших фільмів 72-го Каннського кінофестивалю «Рокетмен».

Фото з червоної доріжки ми побачили першими, а про історію вибору вбрання та аксесуарів нам розповіла сама Олена: «Це правда. Спочатку я розглядала суперкороткий варіант, але потім подумала: як часто у нас з’являється можливість вдягти сукню з довгим подолом? Насправді я дуже не люблю жовте золото, але сьогодні ми зупинилися саме на ньому. Сережки просто неймовірні й ідеально підходять до мого образу».

Катя Сільченко та Олена Шоптенко на прем’єрі «Рокетмен»

Відома танцівниця ніколи не покладається на свої сили у макіяжі, якщо йдеться про підготовку до відповідального заходу. За образ Олени на Каннській доріжці відповідав офіційний візажист L`Oreal Paris Слава Чайка.

У кого, як не у професійній танцівниці, можна дізнатися, на який танець схожа червона доріжка Каннського кінофестивалю з усіма її гостями світового масштабу, фотографами та ритмом. «Червоний — це, звичайно ж, танго. Але ця активність біля Палацу фестивалів та конгресів мені нагадує фокстрот. Плавний, поточний, розмірений танець».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: