Канни–2023: сльози 80-річного Гаррісона Форда на прем’єрі «Індіани Джонса»
П’яту частину франшизи представили поза конкурсом, а актор отримав пам’ятну нагороду за внесок у кіноіндустрію.

Адріана Ліма

Слідом за Джонні Деппом, який представив нову стрічку «Фаворитка» у Каннах, на хідник із новою роботою вийшов Гаррісон Форд.

Минулого вечора актор представив п’ятий фільм про пригоди Індіани Джонса і не зміг стримати сліз та емоцій. Форд прощався із цією роллю, а глядачі не зупиняючись аплодували йому.

Форд прийняв свою почесну «Золоту пальмову гілку». «Я дуже зворушений», — сказав він, починаючи свою промову в заповненій залі театру.

«З віком людина побачить, як її життя промайне перед очима. І я просто зараз побачив, як перед моїми очима промайнуло моє життя — велика його частина».

Форд подякував своїй дружині, актрисі Калісті Флокхарт, і сказав, що та підтримувала його пристрасть і мрії. «Я їй дуже вдячний», — підсумував актор.

Звертаючись до зали, він також сказав, що саме глядач упродовж багатьох років надавав його життю «мету та сенс».

Карлі Клосс

Серед глядачів у залі — зірка серіалу «Пліткарка», акторка Келлі Разерфорд у Prada.

А також Каро Даур у сукні Schiaparelli та прикрасах Tiffany & Co. із колекції Elsa Peretti; вагітна модель Карлі Клосс, яка позувала у кастомній сукні Dior та комплекті Chopard.

На хіднику ми побачили і французьку співачку Білаль Ассані, яка вийшла у сукні Alexander Mcqueen із колекції FW’10, останньої колекції Макквіна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: