Кара Делевінь перетворилася на рожеву медузу
Горгона стала символом фемінізму 21 століття.
З

амість гримучих змій — рожеві банти на голові. Британська модель Кара Делевінь надихнула 32-річного литовця Едгара Аскеловіча, відомого як Aspen Crow, на неймовірний арт-витвір Olympe de Gouge заввишки майже метр. «Багато жінок постраждали в боротьбі за свої права, але вони змогли змінити вектор гендерної рівності в Європі. Це творіння на честь прав жінок та ґендерної рівності», — розповідає майстер в Instagram та додає серію фото й відео з процесу створення.

Побачити результат наживо можливо зараз в лондонській галереї JD Malat. І хоча поки головна натхненниця свою думку про цей арт-об’єкт не висловила (хоча й підписана на Едгара в Instagram), фани та поціновувачі творчості Едгара високо оцінили його роботу та творчий феміністичний задум. Байдужих до скульптури зі скловолокна, кремнію та смоли точно немає.

Що цікаво, Аскеловіч не вперше надихається відомими людьми: в галереї робіт скульптури моделі Кейт Мосс, співачки Ріани та боксера Конора Макгрегора. Як запевняє майстер, реалістичності представленим роботам надає його творча енергія та щоденна кропітка праця.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: