Катерина Кухар та Олександр Стоянов офіційно одружилися
Після багатьох років стосунків.
П

рима та прем’єр Національної опери Катерина Кухар та Олександр Стоянов після багатьох років стосунків одружилися офіційно. Про це вони повідомили у своїх Інстаграм-акаунтах і зворушливо освідчилися одне одному в коханні.

«‎Стільки років ми любимо одне одного. Стільки ми з тобою пережили, створили, усвідомили… Ми виховуємо з тобою чудових дітей і живемо «з одним серцем на двох» вже багато років. Для нас формальність і шаблони завжди були на 122 плані! Але завжди було важливо отримати благословення небес, саме тому, 5 років тому ми з тобою з’єднали єдиної ниткою наше життя і стали чоловіком і дружиною перед Богом. А сьогодні ми зробили те, чого від нас так довго чекали наші найближчі люди», – написала Катерина.

«‎Любов – це досить складний процес прийняття і компромісів. Але наша з тобою любов – легка, щира, щаслива і список ці прикметники я можу продовжувати до нескінченності! І вже стільки років, стільки прекрасних днів ми йдемо пліч-о-пліч і це надовго – перед Богом, перед близькими і між нами. Твій, назавжди і навіки», – не забарився з відповіддю Олександр Стоянов.

Узаконювати стосунки Катерина вирушила у нюдовій сукні авторства Андре Тана. «Інтелігентна провокація» – так назвали образ фоловери, але ж, здається, цю нішу в українській моді давно зайняв Іван Фролов.

 

До того ж подружжя обмінялося обітницями в прямому ефірі шоу «Танці з зірками». До вівтаря наречену вів Юрій Горбунов, а церемонію одруження разом із телеведучим провела Тіна Кароль.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: